EPON OLT

  • ZJ5610-EL Series EPON OLT

    ZJ5610-EL سری EPON OLT

    ZJ5610-EL یک کاست EPON OLT با یکپارچه سازی و ظرفیت متوسط ​​است که برای دسترسی اپراتورها و شبکه پردیس سازمانی طراحی شده است. این از استانداردهای فنی IEEE802.3 ah پیروی می کند و نیازهای تجهیزات EPON OLT YD / T 1945-2006 مورد نیاز فنی برای دسترسی به شبکه را دارد - براساس شبکه نوری غیرفعال اترنت (EPON) و الزامات فنی EPON مخابرات چین 3.0. سری ZJ5610-EL دارای گشودگی عالی ، ظرفیت زیاد ، قابلیت اطمینان بالا ، عملکرد نرم افزار کامل ، ...
  • xPON OLT ZC8500

    xPON OLT ZC8500

    مقدمه 1. تجهیزات PON OLT از نوع دندانه دار با چگالی بالا حفاظت از پیوند نوری PON ، محافظت از افزونگی تابلوهای کنترل اصلی ، حفاظت از افزونگی ماژول های قدرت. مشخصات 1. استاندارد: EPON با استاندارد IEEE802.3-2008 مطابقت دارد ، GPON با استاندارد ITU-T G.984 مطابقت دارد. 2. ظرفیت بزرگ: 160 پورت 1G-EPON یا 80 پورت 10G-EPON یا 160 پورت GPON. 3. چند پورت: GE Comb ...
  • Outdoor EPON OLT ZC6000

    در فضای باز EPON OLT ZC6000

    مقدمه 1. تجهیزات EPON OLT در فضای باز حامل 2. ماژول اختیاری 1550nm EDFA قابل اتصال 3. 8 پورت PON 4. طراحی درجه صنعتی ، پوسته آلومینیوم کاست شده کاملاً محصور شده 5. ماژول های قدرت اضافی مشخصات 1. استاندارد: مطابق با IEEE802.3- استاندارد 2008 2. رابط خدمات: سمت شبکه: 2 پورت الکتریکی GE و 2 پورت نوری 10GE ، سمت کاربر: 8 پورت GEPON. 3. عملکرد EDFA: ماژول های قابل اتصال CATV EDFA را فراهم می کند و توان نوری خروجی را می توان سفارشی کرد. 4. قابلیت اطمینان بالا ...
  • Carrier-grade box-type EPON OLT ZC1600

    نوع جعبه حامل EPON OLT ZC1600

    مقدمه 1. تجهیزات EPON OLT از نوع جعبه نوع 2. مناسب برای دسترسی در مقیاس کوچک ، قابل انعطاف برای نصب 3. 16 پورت PON 4. حفاظت از پیوند نوری PON ، ماژول های قدرت اضافی مشخصات 1. استاندارد: مطابق با IEEE802.3- استاندارد 2008. 2. ظرفیت: 16 پورت PON. 3. چند پورت: پورت های GE (الکتریکی و نوری) و پورت های نوری 10GE را در سمت شبکه فراهم می کنید. 4. قابلیت اطمینان بالا: حفاظت از افزونگی ماژول های قدرت ، افزونگی ماژول های فن ، پروتئین پیوند نوری PON ...