پچ کابل فیبر نوری چند حالته

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    کابل پچ ST به ST OM3 Duplex

    · برای شبکه های کابل کشی پرسرعت با ERA / TIA 604-2 مجهز به فرول سرامیک می شود. · چاپ کابل به شفاف سازی و تشخیص کابل های مختلف کمک می کند. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL and RL. · کابل فیبر غیر حساس خمشی عملکرد بسیار خوبی در انعطاف پذیری نشان می دهد. · بسته بندی کارتن K = K حداکثر محافظت از اقلام شما را فراهم می کند. مشخصات اتصال ژاکت ST به ST OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0 mm فیبر حالت 50 / 125μm OM3 ژاکت رنگ Aqua Polishing UPC به UPC ژاکت مواد PVC (OFNR) ، OFNP ، LSZH درج ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    سیم پچ SC به SC OM4 Duplex

    · برای شبکه های کابل کشی پرسرعت با ERA / TIA 604-2 مجهز به فرول سرامیک می شود. · چاپ کابل به شفاف سازی و تشخیص کابل های مختلف کمک می کند. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL and RL. · کابل فیبر غیر حساس خمشی عملکرد بسیار خوبی در انعطاف پذیری نشان می دهد. · بسته بندی کارتن K = K حداکثر محافظت از اقلام شما را فراهم می کند. مشخصات اتصالات SC به SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm فیبر حالت 50 / 125μm OM4 Jacket Color Aqua Polishing UPC به UPC Jacket Material PVC (OFNR) ، OFNP ، LSZH درج ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    سیم پچ MPO To LC Duplex OM3 Duplex

    کابل های MPO to LC Breakout بهترین انتخاب شما برای شبکه های فیبر با چگالی بالا هستند. این برنامه به طور خاص برای برنامه های اترنت سریع ، کانال فیبر ، مرکز داده و اترنت گیگابیت طراحی شده است. این کابل مهار 12 فیبر برای اتصال (6) SFP + به یک صفحه آداپتور MPO و صندوق عقب MPO استفاده می شود. مشخصات اتصال A MPO Female (بدون پین) اتصال B LC UPC Duplex فیبر حالت OM3 50 / 125μm طول موج 850/1310 نانومتر 40 / 100G اترنت فاصله 100 متر در 850 نانومتر 10G اترنت دی ... Read More
  • MTP OM4 Patch Cord

    سیم پچ MTP OM4

    کابل فیبر نوری غیر حساس به حالت خمش چند حالته 50 / 125μm OM4 در مقایسه با کابلهای فیبر نوری سنتی ، خم یا پیچ خورده میرایی کمتری دارد و این باعث نصب و نگهداری کابلهای فیبر نوری می شود. همچنین می تواند فضای بیشتری را برای کابل کشی با تراکم بالا در مراکز داده ، شبکه های سازمانی ، اتاق مخابرات ، مزارع سرور ، شبکه های ذخیره سازی ابر و هر مکان مورد نیاز به کابل های فیبر فیبر ذخیره کند. این کابل فیبر نوری چند حالته OM4 50/125 ایده آل برای شرکتهای ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    کابل MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout

    1.0.35dB Ultra Low IL با اتصالات USCONEC ، 0.15dB Ultra Low IL با اتصالات LC. 2. الیاف Corning یا YOFC برای عبور از ISO ، IEC ، RoHS طراحی شده است. استانداردهای غیره 3. کابل فیبر غیر حساس خمشی عملکرد بسیار خوبی در انعطاف پذیری نشان می دهد. 4.K = بسته کارتن K حداکثر محافظت از اقلام شما را فراهم می کند. مشخصات اتصال A MTP Female elite Connector B LC فیبر حالت 50 / 125μm OM3 ژاکت رنگ Aqua Polish نوع PC به UPC ژاکت مواد OFNR ، OFNP ، LSZH از دست دادن درج ...
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    سیم پچ SC به SC OM1 Duplex

    · برای شبکه های کابل کشی پرسرعت با ERA / TIA 604-2 مجهز به فرول سرامیک می شود. · چاپ کابل به شفاف سازی و تشخیص کابل های مختلف کمک می کند. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL and RL. · کابل فیبر غیر حساس خمشی عملکرد بسیار خوبی در انعطاف پذیری نشان می دهد. · بسته بندی کارتن K = K حداکثر محافظت از اقلام شما را فراهم می کند. مشخصات اتصال SC به SC Jacket OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0 mm فیبر حالت 62.5 / 125μm ژاکت رنگ نارنجی پرداخت UPC به UPC ژاکت مواد PVC (OFNR) ، ... Read More
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    سیم پچ SC به SC OM2 Duplex

    این چند حالته پچ کابل فیبر نوری با مواد ژاکت با کارایی بالا ارائه می شود که برای استفاده از عمر مفید بیشتری برخوردار است. علاوه بر این ، هنگام خم یا پیچ خوردگی در مقایسه با کابل های فیبر نوری سنتی ، میرایی کمتری دارد ، بنابراین نصب و نگهداری کابل های فیبر نوری کارایی بیشتری دارد. سه نوع گزینه متریال ژاکت وجود دارد از جمله PVC (OFNR) ، OFNP ، LSZH و افراد می توانند با توجه به نیاز خود انتخاب بهتری داشته باشند. ظاهر روشن و نارنجی می تواند ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    سیم پچ SC به SC OM3 Duplex

    · برای شبکه های کابل کشی پرسرعت با ERA / TIA 604-2 مجهز به فرول سرامیک می شود. · چاپ کابل به شفاف سازی و تشخیص کابل های مختلف کمک می کند. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL and RL. · کابل فیبر غیر حساس خمشی عملکرد بسیار خوبی در انعطاف پذیری نشان می دهد. · بسته بندی کارتن K = K حداکثر محافظت از اقلام شما را فراهم می کند. مشخصات اتصال SC به SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm فیبر حالت 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polishing UPC به UPC ژاکت مواد PVC (OFNR) ، OFNP ، LSZH درج ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    سیم پچ LC به LC OM4 Duplex

    · برای شبکه های کابل کشی پرسرعت با ERA / TIA 604-2 مجهز به فرول سرامیک می شود. · چاپ کابل به شفاف سازی و تشخیص کابل های مختلف کمک می کند. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL and RL. · کابل فیبر غیر حساس خمشی عملکرد بسیار خوبی در انعطاف پذیری نشان می دهد. · بسته بندی کارتن K = K حداکثر محافظت از اقلام شما را فراهم می کند. مشخصات اتصال ژاکت LC به LC OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0 mm فیبر حالت 50 / 125μm OM4 ژاکت رنگ Aqua Polishing UPC به UPC ژاکت مواد PVC (OFNR) ، OFNP ، LSZH درج ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    سیم پچ LC To LC OM3 Duplex

    · برای شبکه های کابل کشی پرسرعت با ERA / TIA 604-2 مجهز به فرول سرامیک می شود. · چاپ کابل به شفاف سازی و تشخیص کابل های مختلف کمک می کند. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL and RL. · کابل فیبر غیر حساس خمشی عملکرد بسیار خوبی در انعطاف پذیری نشان می دهد. · بسته بندی کارتن K = K حداکثر محافظت از اقلام شما را فراهم می کند. مشخصات اتصالات LC toLC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0 mm فیبر حالت 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polishing UPC به UPC Jacket Material PVC (OFNR) ، O ... Read More
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    سیم پچ LC To LC OM2 Duplex

    1. این محصول از پین های سرامیکی وارداتی استفاده می کند و کابل های فیبر نوری با کیفیت بالا را وارد می کند. 2. برای اطمینان از انحراف مرکز فیبر ، مقعر الیاف ، سطح الیاف بدون خراش و نقص ، و فن آوری سنگ زنی پیشرفته و تجهیزات سنگ زنی را ارائه دهید ، و پارامترهای شعاع انحنای سرامیک روبرو هستند استاندارد 3. از دست دادن درج کوچک است ، از دست دادن بازگشت بزرگ است ، قابلیت تعویض خوب است ، درج تکرار و r ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    سیم پچ LC به LC OM1 Duplex

    · برای شبکه های کابل کشی پرسرعت با ERA / TIA 604-2 مجهز به فرول سرامیک می شود. · چاپ کابل به شفاف سازی و تشخیص کابل های مختلف کمک می کند. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL and RL. · کابل فیبر غیر حساس خمشی عملکرد بسیار خوبی در انعطاف پذیری نشان می دهد. · بسته بندی کارتن K = K حداکثر محافظت از اقلام شما را فراهم می کند. مشخصات اتصال ژاکت LC به LC OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0 mm فیبر حالت 62.5 / 125μm ژاکت رنگ نارنجی پرداخت UPC به UPC ژاکت مواد PVC (OFNR) ، ... Read More