سیم پچ

  • ST Single Mode Patch Cord

    بند ناف ST Single Mode

    این پچ کابل ST Single Mode یکی از اتصالات سری MT است. فرول های سری از دو سوراخ راهنما به قطر روی قسمت انتهایی فرول و پایه راهنما برای اتصال دقیق استفاده می کنند. علاوه بر این ، می توان برای تولید انواع مختلف جامپر ، پردازش کرد. طراحی جمع و جور اتصال باعث می شود تا جهنده تعداد زیادی هسته و اندازه کوچک داشته باشد. از طرف دیگر ، این پچ کابل ST Single Mode می تواند به طور گسترده در محیط های خط فیبر نوری یکپارچه با چگالی بالا استفاده شود ...
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    حالت تک حالته به سیم پچ فیبر چند حالته

    این پچ کابل فیبر چند حالته به طور خاص برای ساخت پچ کابل از دستگاه به پیوند کابل فیبر نوری طراحی شده است. این لایه محافظ ضخیم تر به طور کلی برای اتصال بین فرستنده و گیرنده نوری و جعبه ترمینال استفاده می شود. در مقایسه با سیم معمولی موجود در بازار ، پچ سیم فیبر حالت تک حالته ما با فیبر چند حالته به مزیت تکرارپذیری خوب ، عملکرد خوب بین دوشاخه و پایداری دمای مناسب مجهز است. از طرف دیگر ، همچنین ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    سیم پچ یک حالته SC به SC

    این سیم وصله تک حالته SC به SC دارای دو سوراخ راهنما با قطر در قسمت انتهایی فروس و پایه راهنما برای اتصال دقیق است. نصب آن واقعاً آسان است و نیاز خاصی به نگهداری وجود ندارد. علاوه بر این ، می توان آن را پردازش کرد و انواع مختلفی از پرشهای MPO را تولید کرد. مجهز به فرآیند پیشرفته ، سیم پچ تک حالت SC به SC ما می تواند به طور گسترده ای در محیط خط فیبر نوری یکپارچه با چگالی بالا در فرآیند سیم کشی استفاده شود و عملکرد با سرعت بالا را تضمین کند. ای ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    سیم پچ SC به LC Single Mode

    این سیم پچ یک حالته SC به LC به سیستم انتقال نوری متصل است که از طریق اتصال نوری به عملکرد ارتباطات پی می برد و در قالب کدگذاری سیگنال چیزی وجود ندارد. در مقایسه با سیم معمولی موجود در بازار ، سیم پچ تک حالت SC به LC ما دارای مزایای ارائه انتقال داده با تأخیر بسیار کم و پشتیبانی از ولتاژ منبع تغذیه فوق العاده گسترده است. مجهز به حفاظت از قدرت عالی و سوئیچینگ خودکار ، از حداکثر ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    MTRJ به MTRJ فیبر نوری وصله کابل

    این پچ کابل MTRJ به MTRJ مجهز به ساختار محافظتی است که عملکرد را برای جلوگیری از آسیب دیدن محیط اطراف به فیبر نوری مانند آب ، آتش سوزی ، شوک الکتریکی و غیره تحقق می بخشد. مرکز هسته شیشه ای انتقال دهنده نور است. در یک فیبر چند حالته ، هسته دارای قطری است که تقریباً معادل ضخامت موی انسان است. قطر هسته فیبر تک حالته است. قسمت بیرونی هسته توسط یک پاکت شیشه ای احاطه شده است که دارای شاخص کمتری از ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    سیم پچ فیبر LC به LC تک حالت

    این پچ فیبر تک حالته LC به LC می تواند یک وسیله ایده آل برای اتصال قاب توزیع فیبر نوری و سوکت اطلاعات نوری به سوئیچ ، اتصال بین سوئیچ ها ، اتصال بین سوئیچ و کامپیوتر و اتصال بین سوکت اطلاعات نوری و کامپیوتر. مجهز به عملکرد بالا ، سیم پچ فیبر LC به LC تک حالت را می توان در زیر سیستم مدیریت اعمال کرد. به دلیل اندازه مناسب و وزن سبک ، ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    پچ سیم فیبر نوری LC Single Mode

    این LC Single Mode Patch Cord مخصوصاً برای محیط های وصله چگالی بالا مناسب است. در مقایسه با سیم معمولی موجود در بازار ، این سیم به کانکتور فوق العاده کوچک مجهز است که در مقایسه با جهنده کابل معمولی فضای بیشتری را صرفه جویی می کند بدون اینکه بر کشش تأثیر بگذارد. و غلاف دم اتصال دهنده مینیاتوری کوتاه تر از غلاف دنباله اتصال دهنده LC معمولی است که باعث صرفه جویی در فضای بیشتری برای مدیریت کابینت می شود. با توجه به عملکرد بالا ، پچ کابل LC Single Mode ما کوتاهتر است ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    سیم پچ تک حالت FC

    · برای شبکه های کابل کشی پرسرعت با ERA / TIA 604-2 مجهز به فرول سرامیک می شود. · چاپ کابل به شفاف سازی و تشخیص کابل های مختلف کمک می کند. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL and RL. · کابل فیبر غیر حساس خمشی عملکرد بسیار خوبی در انعطاف پذیری نشان می دهد. · بسته بندی کارتن K = K حداکثر محافظت از اقلام شما را فراهم می کند. مشخصات اتصالات FC به FC Jacket OD 1.6 / 1.8 / 2.0 / 3.0 mm فیبر حالت 9 / 125μm ژاکت رنگ زرد پرداخت پرداخت APC به APC ژاکت مواد PVC (OFNR) ، OFN ...
  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    کابل پچ ST به ST OM3 Duplex

    · برای شبکه های کابل کشی پرسرعت با ERA / TIA 604-2 مجهز به فرول سرامیک می شود. · چاپ کابل به شفاف سازی و تشخیص کابل های مختلف کمک می کند. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL and RL. · کابل فیبر غیر حساس خمشی عملکرد بسیار خوبی در انعطاف پذیری نشان می دهد. · بسته بندی کارتن K = K حداکثر محافظت از اقلام شما را فراهم می کند. مشخصات اتصال ژاکت ST به ST OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0 mm فیبر حالت 50 / 125μm OM3 ژاکت رنگ Aqua Polishing UPC به UPC ژاکت مواد PVC (OFNR) ، OFNP ، LSZH درج ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    سیم پچ SC به SC OM4 Duplex

    · برای شبکه های کابل کشی پرسرعت با ERA / TIA 604-2 مجهز به فرول سرامیک می شود. · چاپ کابل به شفاف سازی و تشخیص کابل های مختلف کمک می کند. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL and RL. · کابل فیبر غیر حساس خمشی عملکرد بسیار خوبی در انعطاف پذیری نشان می دهد. · بسته بندی کارتن K = K حداکثر محافظت از اقلام شما را فراهم می کند. مشخصات اتصالات SC به SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm فیبر حالت 50 / 125μm OM4 Jacket Color Aqua Polishing UPC به UPC Jacket Material PVC (OFNR) ، OFNP ، LSZH درج ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    سیم پچ MPO To LC Duplex OM3 Duplex

    کابل های MPO to LC Breakout بهترین انتخاب شما برای شبکه های فیبر با چگالی بالا هستند. این برنامه به طور خاص برای برنامه های اترنت سریع ، کانال فیبر ، مرکز داده و اترنت گیگابیت طراحی شده است. این کابل مهار 12 فیبر برای اتصال (6) SFP + به یک صفحه آداپتور MPO و صندوق عقب MPO استفاده می شود. مشخصات اتصال A MPO Female (بدون پین) اتصال B LC UPC Duplex فیبر حالت OM3 50 / 125μm طول موج 850/1310 نانومتر 40 / 100G اترنت فاصله 100 متر در 850 نانومتر 10G اترنت دی ... Read More
  • MTP OM4 Patch Cord

    سیم پچ MTP OM4

    کابل فیبر نوری غیر حساس به حالت خمش چند حالته 50 / 125μm OM4 در مقایسه با کابلهای فیبر نوری سنتی ، خم یا پیچ خورده میرایی کمتری دارد و این باعث نصب و نگهداری کابلهای فیبر نوری می شود. همچنین می تواند فضای بیشتری را برای کابل کشی با تراکم بالا در مراکز داده ، شبکه های سازمانی ، اتاق مخابرات ، مزارع سرور ، شبکه های ذخیره سازی ابر و هر مکان مورد نیاز به کابل های فیبر فیبر ذخیره کند. این کابل فیبر نوری چند حالته OM4 50/125 ایده آل برای شرکتهای ...
12 بعدی> >> صفحه 1/2