محصولات

  • EOC Slave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B/EB-401-B

    ترمینال EOC Slave EB-400/401 EOC: EB-400-B / EB-401-B

    تجهیزات ترمینال مستقل EOC. فناوری HomePlug AV / IEEE 1901 ، تراشه Qualcomm AR7411 را تصویب می کند ، از باند فرکانس پایین زیر 65 مگاهرتز استفاده می کند و برای تحقق انتقال سیگنال های داده اترنت در شبکه توزیع کواکسیال ، با تجهیزات سرآمد سری EOC سری EC همکاری می کند. عملکرد WIFI اختیاری. ویژگی های محصول 1. پیکربندی الگوی متحد دفتر مرکزی تحویل داده می شود و دستگاه به برق وصل است. 2. 1 پورت RF ورودی سیگنال مخلوط CABLE و 1 خروجی سیگنال تلویزیونی RF p ...
  • Outdoor 2 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Outdoor 2 WAY TAP (5 ~ 1000 مگاهرتز)

    HT200B11 Tap Value dB 4 8 11 14 17 20 23 26 29 32 32 Insertion Loss In-Out (-dB Max) فرکانس (مگاهرتز) 5 ~ 10 - 3.2 1.7 0.9 0.5 0.5 0.5 0.4 0.4 0.4 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.1 0.6 0.7 0.6 0.5 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 2.0 1.3 0.8 0.8 0.8 0.5 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.0 1.0 0.9 0.7 0.7 0.7 451 600 - 3.7 2.2 1.6 1.1 1.1 1.0 0.8 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.3 1.3 1.2 1.2 1.2 751 900 - 4.3 2.8 2.2 1.7 1.6 1.5 1.4 1.4 ...
  • Outdoor 4 WAY TAP (5~1000 MHz)

    در فضای باز 4 WAY TAP (5 ~ 1000 مگاهرتز)

    HT400B11 Tap Value dB 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Insertion Loss In-Out (-dB حداکثر فرکانس (مگاهرتز) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 0.4 11 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 0.5 401 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 1.2 751 900 4.5 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 1.6 از دست دادن شیر در ...
  • Outdoor 8 WAY TAP (5~1000 MHz)

    در فضای باز 8 WAY TAP (5 ~ 1000 مگاهرتز)

    HT800B11 Tap Value dB 11 14 17 20 23 26 29 32 Insertion Loss In-Out (-dB حداکثر فرکانس (مگاهرتز) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 451 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 751 900 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 Tap Loss I ...
  • Outdoor Splitters (5~1000 MHz)

    تقسیم کننده فضای باز (5 ~ 1000 مگاهرتز)

    HT204B21 ، HT306B21 ، HT306B21 پارامتر پهنای باند 2 طرفه 3 طرفه (متعادل) HT306A21 3 راهه (نامتعادل) HT306B21 از دست دادن وارد کردن ورودی Out -dB حداکثر qu فرکانس (مگاهرتز) کم کم در بالا 5 ~ 10 4.2 6.5 7.5 4.0 11 ~ 300 4.1 5.9 7.4 3.9 301 ~ 400 4.2 5.9 7.6 4.1 401 ~ 450 4.3 6.0 7.9 4.1 451 ~ 600 4.5 6.4 7.9 4.8 601 ~ 750 4.9 7.2 8.2 4.9 751 ~ 900 5.2 7.8 8.4 5.2 901 ~ 1000 5.3 7.9 8.7 5.4 بندر2- بند 3 Port2- Port3 Port2- Port4 Port3- Port4 Low- Low Low-High Out-To-Out ...
  • Outdoor Couplers (5~1000 MHz)

    کوپلرهای فضای باز (5 ~ 1000 مگاهرتز)

    HT100B21 Tap Value dB Tap 8 Tap 12 Tap 16 Insertion Loss In-Out (-dB Max) فرکانس (مگاهرتز) 5 ~ 10 1.6 1.1 1.1 11 ~ 300 1.7 1.2 1.1 301 ~ 400 1.8 1.3 1.2 401 ~ 450 1.9 1.4 1.3 451 ~ 600 2.0 1.6 1.5 601 ~ 750 2.4 2.0 1.7 751 ~ 900 3.0 2.4 2.2 901 ~ 1000 3.5 2.7 2.5 Tap Lap In-Tap (± 1.5dB) 5 ~ 600 8.5 12.0 16.0 601 ~ 1000 8.5 12.5 16.0 خارج از- شیر Lsolation (دسی بل حداقل) 5 ~ 10 18 20 22 11 ~ 600 25 26 28 601 ~ 750 24 26 28 751 ~ 900 21 24 25 901 1000 19 2 ...
  • 1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    مینی تقویت کننده نوری 1550 نانومتری (ZOA1550MA)

    1. لیزر پمپ توسط ماژول نوری و فیبر er-doped از ایالات متحده آمریکا وارد می شود. 2. دستگاه مجهز به خروجی کامل و قابل اعتماد نوری ، مدار تثبیت کننده و مدار کنترل دما خنک کننده ترموالکتریک لیزر بهترین عملکرد کل دستگاه و عمر طولانی لیزر را تضمین می کند. 3. دستگاه دارای نرم افزار ریزپردازنده داخلی با نظارت بر حالت لیزر ، نمایشگر دیجیتال ، هشدار خطا ، مدیریت شبکه و سایر توابع. هنگامی که پارا ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 پورت اترنت 1000 مگابیت بر ثانیه به 2 فیبر سوئیچ مدل ZJ-1000228-S20

    سوئیچ 8 پورت اترنت به 2 پورت 1000 مگابیت بر ثانیه به فیبر 1000BASE-FX اترنت به فیبر 1000Base-TX است. یک راه حل آسان و اقتصادی برای ارتقا network شبکه مبتنی بر مس به فیبر نوری برای افزایش دسترسی سیگنال ارائه دهید. فاصله انتقال سوئیچ فیبر تا 120 کیلومتر. طراحی پلاگین و بازی ، نصب آسان. می تواند به صورت مستقل مورد استفاده قرار گیرد. ویژگی ها • 8 پورت 100 / 1000M اترنت + 2 پورت سوئیچ فیبر ، SC • مذاکره خودکار دو طرفه نیمه یا کامل • مذاکره خودکار 100/1000 مگابیت بر ثانیه برای بندر مس • خودکار MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 پورت اترنت 1000 مگابیت بر ثانیه به 1 فیبر سوئیچ مدل ZJ-1000208-S20

    8 پورت 1000 مگابیت بر ثانیه اترنت به فیبر سوئیچ 1000BASE-FX اترنت رسانه مس تا فیبر 1000Base-TX است. یک راه حل آسان و اقتصادی برای ارتقا network شبکه مبتنی بر مس به فیبر نوری برای افزایش دسترسی سیگنال ارائه دهید. فاصله انتقال سوئیچ فیبر تا 120 کیلومتر. طراحی پلاگین و بازی ، نصب آسان. می تواند به صورت مستقل مورد استفاده قرار گیرد. ویژگی ها • 8 پورت 100 / 1000M اترنت + 1 پورت سوئیچ فیبر ، SC • مذاکره خودکار دو طرفه نیمه یا کامل • مذاکره خودکار 100/1000 مگابیت بر ثانیه برای بندر مس • خودکار MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 پورت 1000 مگابیت بر ثانیه اترنت به فیبر سوئیچ ZJ-1000204-S20

    سوئیچ اترنت به فیبر 2 پورت 1000 مگابیت بر ثانیه ، رسانه مس 1000BASE-FX اترنت به فیبر 1000Base-TX است. یک راه حل آسان و اقتصادی برای ارتقا network شبکه مبتنی بر مس به فیبر نوری برای افزایش دسترسی سیگنال ارائه دهید. فاصله انتقال سوئیچ فیبر تا 120 کیلومتر. طراحی پلاگین و بازی ، نصب آسان. می تواند به صورت مستقل مورد استفاده قرار گیرد. ویژگی ها • 4 پورت 100 / 1000M اترنت + 2 پورت سوئیچ فیبر ، SC • مذاکره خودکار دو طرفه نیمه یا کامل • مذاکره خودکار 100/1000 مگابیت بر ثانیه برای بندر مس • خودکار MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 پورت سوئیچ فیبر اترنت 100/1000 مگابیت بر ثانیه مدل ZJ-1000102-25

    2 پورت سوئیچ فیبر اترنت 100/1000 مگابیت بر ثانیه رسانه مس 1000BASE-FX اترنت به فیبر 1000Base-TX است. یک راه حل آسان و اقتصادی برای ارتقا network شبکه مبتنی بر مس به فیبر نوری برای افزایش دسترسی سیگنال ارائه دهید. فاصله انتقال سوئیچ فیبر تا 120 کیلومتر. طراحی پلاگین و بازی ، نصب آسان. می تواند به صورت مستقل مورد استفاده قرار گیرد. ویژگی ها • 2 پورت 100 / 1000M اترنت + 1 پورت سوئیچ فیبر ، حالت تک فیبر دوگانه • مذاکره خودکار دو طرفه نیمه یا کامل • مذاکره خودکار 100/1000 مگابیت بر ثانیه برای ...
  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000Mbps SFP Media Converter ZJ-GS03-PF

    1000Mbps Ethernet RJ45 به SFP Media Converter فیبر 100BASE-FX را به رسانه مسی 100Base-TX یا بالعکس تبدیل می کند. یک راه حل آسان و اقتصادی برای ارتقا network شبکه مبتنی بر مس به فیبر نوری برای افزایش دسترسی سیگنال ارائه دهید. فاصله انتقال مبدل رسانه تا 120 کیلومتر. طراحی پلاگین و بازی ، نصب آسان. این می تواند به عنوان مستقل استفاده شود ، یا در شاسی مبدل رسانه 2 اسلات 2U با منبع تغذیه متمرکز نصب شود. ویژگی ها • مبدل رسانه ای 1000Mbps Ethernet RJ45 به SFP • نیمی از ...
123456 بعدی> >> صفحه 1/30