ماژول گیرنده گیرنده SFP

  • 10Gb/s 40KM SFP+ Optical Transceivers OPS551X3CDL40

    10 گیگابایت در ثانیه 40KM SFP + گیرنده های نوری OPS551X3CDL40

    فرستنده و گیرنده OPS551X83CDL40 10G SFP + برای 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW در هر 802.3ae طراحی شده اند و می تواند نرخ داده را از 1.25Gb / s تا 11.1Gb / s پشتیبانی کند. تشخیص دیجیتال از طریق رابط I2C در SFP + MSA مشخص شده است . ویژگی ها 1. 10 گیگابایت بر ثانیه رابط نوری سریال سازگار با 802.3ae 10GBASE-ER / EW 2. رابط الکتریکی سازگار با SFF-8431 مشخصات پیشرفته 8.5 و 10 گیگابایتی ماژول pluggable کوچک "SFP +" 3. 2 W ...
  • 10Gb/s 1310nm Datacom SFP+ Optical Transceivers OPSP311X3CDL10

    10Gb / s 1310nm Datacom SFP + فرستنده و گیرنده نوری OPSP311X3CDL10

    گیرنده های نوری OPSP311X3CDL10 برای رابط های نوری سریال 10Gb / s برای ارتباطات داده با فیبر تک حالت (SMF) طراحی شده اند. گیرنده گیرنده می تواند از 9.953- 11.1Gb / s پشتیبانی کند. طرح های گیرنده گیرنده برای عملکرد بالا و مقرون به صرفه بهینه شده اند تا بهترین راه حل ها را برای دیتاکوم به مشتریان ارائه دهند. ویژگی ها 1. قابل اتصال داغ 2. رابط نوری سریال 10 گیگابایت بر ثانیه 3. فاصله تا 10 کیلومتر 4. سازگار با SFP + MSA 5. بسته SFP MSA با اتصال LC دوبلکس 6. دیجیتال تشخیص دیجیتال ...
  • 10Gb/s Short-Wavelength Pluggable SFP Transceiver OPSP851X3CDLM

    فرستنده و گیرنده SFP قابل اتصال با طول موج کوتاه 10Gb / s OPSP851X3CDLM

    گیرنده های نوری OPSP311X3CDL10 برای رابط های نوری سریال 10Gb / s برای ارتباطات داده با فیبر تک حالت (SMF) طراحی شده اند. گیرنده گیرنده می تواند از 9.953- 11.1Gb / s پشتیبانی کند. طرح های گیرنده گیرنده برای عملکرد بالا و مقرون به صرفه بهینه شده اند تا بهترین راه حل ها را برای دیتاکوم به مشتریان ارائه دهند. ویژگی ها ● قابل اتصال داغ interface رابط نوری سریال 10 گیگابایت بر ثانیه distance فاصله تا 10 کیلومتر ● سازگار با SFP + MSA package بسته SFP MSA با اتصال LC دوبلکس Monitor مانیتور دیجیتال تشخیصی ...
  • 10Gb/s 80KM SFP+ Optical Transceivers OPSP551X3CDL80

    10 گیگابایت در ثانیه 80KM SFP + گیرنده های نوری OPSP551X3CDL80

    فرستنده های گیرنده OPSP551X3CDL80 10G SFP + برای 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW در هر 802.3ae طراحی شده اند و می تواند نرخ داده را از 1.25Gb / s تا 11.1Gb / s پشتیبانی کند. تشخیص دیجیتال از طریق رابط I2C در SFP + MSA مشخص شده است . ویژگی ها: 10 گیگابایت بر ثانیه رابط نوری سریال سازگار با 802.3ae 10 GBASE-ZR / ZW
  • 10Gb/s SFP+ BIDI Optical Transceivers OPSB321X3CDL10

    گیرنده های نوری 10Gb / s SFP + BIDI OPSB321X3CDL10

    گیرنده های نوری OPSPB321X3CDL10 برای رابط های نوری سریال 10Gb / s برای ارتباطات داده با فیبر تک حالت (SMF) طراحی شده اند. گیرنده گیرنده می تواند از 9.953- 11.1Gb / s پشتیبانی کند. طرح های گیرنده گیرنده برای عملکرد بالا و مقرون به صرفه بهینه شده اند تا بهترین راه حل ها را برای دیتاکوم به مشتریان ارائه دهند. ویژگی ها ● قابل اتصال داغ interface 10 گیگابایت در ثانیه رابط نوری سریال ● تا 80 کیلومتر فاصله ● سازگار با SFP MSA package بسته SFP MSA با اتصال LC دوبلکس Mon دیجیتال تشخیص دیجیتال ...
  • 10Gb/s SFP+ Bidi Optical Transceivers OPSPB231X3CDL10

    فرستنده های نوری 10Gb / s SFP + Bidi Optical OPSPB231X3CDL10

    گیرنده های نوری OPSPB321X3CDL10 برای رابط های نوری سریال 10Gb / s برای ارتباطات داده با فیبر تک حالت (SMF) طراحی شده اند. گیرنده گیرنده می تواند از 9.953- 11.1Gb / s پشتیبانی کند. طرح های گیرنده گیرنده برای عملکرد بالا و مقرون به صرفه بهینه شده اند تا بهترین راه حل ها را برای دیتاکوم به مشتریان ارائه دهند. ویژگی ها ● قابل اتصال داغ interface 10 گیگابایت در ثانیه رابط نوری سریال ● تا 80 کیلومتر فاصله ● سازگار با SFP MSA package بسته SFP MSA با اتصال LC دوبلکس Mon دیجیتال تشخیص دیجیتال ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL40

    10 گیگابایت در ثانیه 1550nm گیرنده های نوری چند نرخ XFP OPXP551X3CDL40

    فرستنده های گیرنده XXP OPXP551X3CDL40 10G 1550nm برای 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW در هر 802.3ae و 10G SONET OC-192 / SDH STM-64 طراحی شده اند و می توانند از نرخ 9.953Gb / s تا 11.1Gb / s پشتیبانی کنند. تشخیص دیجیتال از طریق رابط I2C در XFP MSA مشخص شده است. طرح های گیرنده گیرنده برای عملکرد بالا و مقرون به صرفه بهینه شده اند تا بهترین راه حل ها را برای برنامه های دیتاکوم و مخابرات به مشتریان ارائه دهند. ویژگی ها ● با قابلیت اتصال داغ ● پشتیبانی از نرخ های بیت 9.95 گیگابایت بر ثانیه تا 11.1 گیگابایت بر ثانیه s کم ...
  • 10Gb/s 1310nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP311X3CDL10

    10 گیگابایت در ثانیه 1310nm گیرنده های نوری چند نرخ XFP OPXP311X3CDL10

    فرستنده های گیرنده OPXP311X3CDL10 10G 1310nm XFP برای 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW در هر 802.3ae و 10G SOI OC-192 / SDH STM-64 طراحی شده اند و می توانند از 9.953Gb / s تا 11.1Gb / s پشتیبانی کنند. همانطور که در XFP MSA مشخص شده است ، تشخیص از طریق رابط I2C در دسترس است. طرح های گیرنده گیرنده برای عملکرد بالا و مقرون به صرفه بهینه شده اند تا بهترین راه حل ها را برای برنامه های دیتاکوم و مخابرات به مشتریان ارائه دهند. ویژگی ها ● با قابلیت اتصال داغ ● پشتیبانی از نرخ بیت 9.95 گیگابایت بر ثانیه تا 11.1 گیگابایت بر ثانیه ● زیر ...
  • 10Gb/s 850nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP851X3CDLM

    10 گیگابایت در ثانیه 850nm گیرنده های نوری چند نرخ XFP OPXP851X3CDLM

    فرستنده های گیرنده OPXP851X3CDLM 10G 850nm XFP برای 10G Ethernet 10G BASE-SR / SW در 802.3ae طراحی شده اند و می توانند نرخ داده را از 9.953Gb / s تا 11.1Gb / s پشتیبانی کنند. تشخیص دیجیتال از طریق رابط I2C در XFP مشخص شده است MSA. طرح های گیرنده گیرنده برای عملکرد بالا و مقرون به صرفه بهینه شده اند تا بهترین راه حل ها را برای برنامه های دیتاکوم و مخابرات به مشتریان ارائه دهند. ویژگی ها ● با قابلیت اتصال داغ ● پشتیبانی از نرخ های بیت 9.95 گیگابایت بر ثانیه تا 11.1 گیگابایت بر ثانیه consumption مصرف برق زیر 2.5 وات ● XFP MSA ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL80

    10 گیگابایت بر ثانیه 1550 نانومتر گیرنده فرستنده نوری چند نرخ XFP OPXP551X3CDL80

    فرستنده و گیرنده OPXP551X3CDL80 10G 1550nm XFP برای 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW در هر 802.3ae و 10G SONET OC-192 / SDH STM-64 طراحی شده اند و می توانند از 9.953Gb / s تا 11.1Gb / s پشتیبانی کنند. همانطور که در XFP MSA مشخص شده است ، تشخیص از طریق رابط I2C در دسترس است. طرح های گیرنده گیرنده برای عملکرد بالا و مقرون به صرفه بهینه شده اند تا بهترین راه حل ها را برای برنامه های دیتاکوم و مخابرات به مشتریان ارائه دهند. ویژگی ها ● قابل جابجایی داغ ● پشتیبانی از نرخ بیت 9.95 گیگابایت بر ثانیه تا 11.1 گیگابایت بر ثانیه ● باشید ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB321X3CDL10

    گیرنده های نوری 10 گیگابایت بر ثانیه Bidi چند نرخ XFP OPXPB321X3CDL10

    فرستنده و گیرنده OPXPB321X3CDL10 10G XFP BIDI برای 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW در هر 802.3ae و 10G SOI OC-192 / SDH STM-64 طراحی شده اند و می تواند از 9.953Gb / s تا 11.1Gb / s پشتیبانی کند. تشخیص دیجیتال از طریق رابط I2C در XFP MSA مشخص شده است. طرح های گیرنده گیرنده برای عملکرد بالا و مقرون به صرفه بهینه شده اند تا بهترین راه حل ها را برای برنامه های دیتاکوم و مخابرات به مشتریان ارائه دهند. ویژگی ها ● با قابلیت اتصال داغ ● پشتیبانی از نرخ بیت 9.95 گیگابایت بر ثانیه تا 11.1 گیگابایت بر ثانیه ● زیر ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB231X3CDL10

    گیرنده های نوری 10 گیگابایت بر ثانیه Bidi چند نرخ XFP OPXPB231X3CDL10

    فرستنده و گیرنده OPXPB231X3CDL10 10G XFP BIDI برای 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW در هر 802.3ae و 10G SOI OC-192 / SDH STM-64 طراحی شده اند و می تواند از 9.953Gb / s تا 11.1Gb / s پشتیبانی کند. همانطور که در XFP MSA مشخص شده است ، تشخیص از طریق رابط I2C در دسترس است. طرح های گیرنده گیرنده برای عملکرد بالا و مقرون به صرفه بهینه شده اند تا بهترین راه حل ها را برای برنامه های دیتاکوم و مخابرات به مشتریان ارائه دهند. ویژگی ها ● با قابلیت اتصال داغ ● پشتیبانی از نرخ بیت 9.95 گیگابایت بر ثانیه تا 11.1 گیگابایت بر ثانیه ● زیر ...