ماژول WDM

  • WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    ماژول شبکه نوری منفعل Multiplex Division Length Wavele برای برنامه های GPON / XGPON / NGPON2 طراحی شده است. این بر اساس فناوری فیلتر نازک (TFF) است و در کانال 1310nm / 1490nm / 1550nm کار می کند. ویژگی ها ● افت درج کم isolation انزوای زیاد ● اتلاف وابسته به قطبش کم Design طراحی جمع و جور bility قابلیت اطمینان بالا و پایداری بالا ● دمای عملیاتی گسترده: از -5 ℃ تا 75 ℃ ● سازگار Telcordia GR-1209-CORE ● Telcordia GR-1221-CORE سازگار برنامه ها CWDM System PON Networ ...
  • FWDM Componet

    FWDM کامپوننت

    این اجزای FWDM از فناوری فیلتر تداخل فیلم نازک بالغ برای جداسازی یا ترکیب سیگنالهای نوری خاص استفاده می کنند. با پهنای باند گسترده ، افت درج کم ، انزوای زیاد و افت وابسته به دما کم ، برای استفاده در تقویت کننده های نوری ، CATV و برنامه های FTTH ایده آل هستند. ویژگی ها: پهنای باند گسترده
  • 1310/1490/1550FWDM Component

    م10لفه 1310/1490 / 1550FWDM

    ویژگی ها w پهنای باند گسترده loss افت درج درج ● جداسازی کانال بالا relia قابلیت اطمینان و ثبات استثنایی کاربردها am تقویت کننده های نوری ● CATV مشخصات مورد واحد پارامترهای گذرگاه عبور (CP) طول موج مرکزی lp nm 1310 و 1490 دامنه طول موج nm 1310 + -50 و 1490 + -10 وارد کردن ضرر dB 0.80 Flatness dB ≤0.30 Isolation @ λR dB ≥30 Reflect Port (CR) طول موج مرکزی lR nm 1550 محدوده طول موج nm 1535 ~ 1620 Insertion Lo ...
  • 200G DWDM Module Mux Demux DWDM

    ماژول 200G DWDM Mux Demux DWDM

    ماژول مالتی پلکس Dense Wavelength Division برای کاربردهای شبکه DWDM طراحی شده است. این فناوری بر اساس فیلتر نازک فیلتر (TFF) ساخته شده است و با طول کانال موج 200G ITU Grid CWDM از 1520nm تا 1620nm کار می کند. ویژگی ها ● افت درج کم isolation انزوای زیاد ● اتلاف وابسته به قطبش پایین relia قابلیت اطمینان بالا و پایداری بالا ● سازگار با Telcordia GR-1209-CORE comp سازگار با Telcordia GR-1221-CORE ● برنامه های سازگار با RoHS-6 DWDM System PON Networks CATV پیوندهای مشخصات .. .
  • 150G DWDM MODULE MUX DEMUX for Base Station

    150G DWDM MODULE MUX DEMUX برای ایستگاه پایه

    ماژول مالتی پلکس Dense Wavelength Division برای کاربردهای شبکه DWDM طراحی شده است. این بر اساس فناوری فیلتر نازک (TFF) است و با فاصله کانال 150G طول موج های شبکه ITU Grid CWDM از 1520 نانومتر تا 1620 نانومتر کار می کند. ویژگی ها ● افت درج کم انزوای زیاد oss اتلاف وابسته به قطبش کم relia قابلیت اطمینان بالا و پایداری بالا ● سازگار با Telcordia GR-1209-CORE ● برنامه های سازگار Telcordia GR-1221-CORE سیستم DWDM شبکه های PON CATV پیوندها مشخصات پارامتر واحد واحد S ...
  • 100G DWDM Module MUX DEMUX LGX CASE

    ماژول 100G DWDM MUX DEMUX LGX CASE

    ماژول مالتی پلکس Dense Wavelength Division برای کاربردهای شبکه DWDM طراحی شده است. این فناوری بر اساس فیلتر فیلتر نازک (TFF) ساخته شده است و در فاصله 100G کانال ITU Grid CWDM از طول موج 1520nm تا 1620nm کار می کند. ویژگی ها ● افت درج کم انزوای زیاد oss اتلاف وابسته به قطبش کم relia قابلیت اطمینان بالا و پایداری بالا ● سازگار با Telcordia GR-1209-CORE ● برنامه های سازگار Telcordia GR-1221-CORE سیستم DWDM شبکه های PON CATV پیوندها مشخصات پارامتر واحد واحد S ...
  • High Quality CWDM Multiplexer with 1470-1610nm for Base Station

    مالتی پلکسر CWDM با کیفیت بالا با 1470-1610nm برای ایستگاه پایه

    ماژول مالتی پلکس با طول موج درشت برای برنامه های شبکه 5G و شبکه های CWDM با طول موج چند طراحی شده است. این فناوری بر اساس فناوری فیلتر نازک (TFF) ساخته شده است و در طول موج های شبکه 20 نانومتری ITU Grid CWDM از 1270nm تا 1610nm کار می کند. ویژگی ها: افت درج کم ● انزوای زیاد L اتلاف وابسته به قطبش کم bility قابلیت اطمینان بالا و پایداری بالا ngth طول موج عملیاتی گسترده: از 1260 نانومتر تا 1620 نانومتر Tem دمای عملیاتی گسترده: از -5 ℃ تا 75 ℃ ● Telcordia GR-120 ...
  • 9+1CH CWDM with LGX Box

    CWDM 9 + 1CH با جعبه LGX

    ماژول مالتی پلکس با طول موج درشت برای برنامه های شبکه 5G و شبکه های CWDM با طول موج چند طراحی شده است. این فناوری بر اساس فناوری فیلتر نازک (TFF) ساخته شده است و در طول موج های شبکه 20 نانومتری ITU Grid CWDM از 1270nm تا 1610nm کار می کند. ویژگی ها ● افت درج کم انزوای زیاد L اتلاف وابسته به قطبش کم relia قابلیت اطمینان بالا و پایداری بالا ● سازگار با Telcordia GR-1209-CORE ● سازگار با Telcordia GR-1221-CORE مشخصات واحد پارامتر مشخصات واحد مشخصات ...
  • 8CH CWDM Mux and Demux Module

    ماژول 8CH CWDM Mux و Demux

    ماژول مالتی پلکس با طول موج درشت برای برنامه های شبکه 5G و شبکه های CWDM با طول موج چند طراحی شده است. این فناوری بر اساس فناوری فیلتر نازک (TFF) ساخته شده است و در طول موج های شبکه 20 نانومتری ITU Grid CWDM از 1270nm تا 1610nm کار می کند. ویژگی های از دست دادن درج کم انزوای زیاد قطبش کم اتلاف وابسته گسترده طول موج عملیاتی: از 1260nm تا 1620nm دمای عملیاتی گسترده: از -5 ℃ تا 75 relia قابلیت اطمینان بالا و پایداری بالا Telcordia GR-1209-CORE سازگار ... Read More
  • Single Fiber Bidirectional Optical Circulator

    سیرکولاتور نوری دو جهته تک فیبر

    سیرکولاتور انتقال نوری غیر برگشت پذیر را تحقق می بخشد ، که انتقال معکوس نور را هدایت می کند ، آن را از انتقال نور به جلو در فضا جدا می کند و از پورت دیگری خارج می کند. این می تواند با ماژول WDM MUX و ماژول DEMUX برای انتقال دو طرفه تک فیبر و صرفه جویی در منابع فیبر استفاده شود. ویژگی ها oss افت درج کم ● ضرر وابسته به قطبش پایین ● دمای عملیاتی گسترده: از -5 ℃ تا 75 ℃ Rel قابلیت اطمینان و پایداری بالا ● Telcordia GR-1209-COR ...
  • CCWDM Mux Demux Module

    ماژول CCWDM Mux Demux

    Multiplex Compact Coarse Wavelelength Division برای برنامه های شبکه CWDM با طول موج چندگانه و ماژول ایستگاه پایه 5G طراحی شده است. CCWDM ما بر اساس فناوری فضای آزاد تولید شده و با طول کانال موج 20 نانومتری ITU Grid CWDM از 1270nm تا 1610nm کار می کند. ویژگی ها ● افت درج کم I جداسازی زیاد ● PDL پایین Design طراحی جمع و جور ● یکنواختی خوب کانال به کانال ngth طول موج عملیاتی گسترده: از 1260nm تا 1620nm ● قابلیت اطمینان و پایداری بالا ● Telcordia GR-1209-CORE-2001 ...