ZBR104A RFoG ONU xPON

ZBR104A RFoG ONU xPON

توضیح کوتاه:


جزئیات محصول

برچسب های محصول

خوراکی ها 

■ xPON عبور از

■ عملکرد AGC

■ عملکرد حالت پشت سر هم

از DOCSIS 3.0 یا 3.1 پشتیبانی می کند

■ شاخص های LED برای روشن بودن ، اختیاری و بازگشت Tx

Port -20dB پورت تست

■ آداپتور برق 12 ولت

. استانداردهای SCTE 174 را دنبال می کند

برنامه های کاربردی

■ شبکه های CATV ، HFC

■ RF بیش از شیشه

شرح

گره نوری جمع و جور PL10-4A بستر ایده آل برای استفاده در شبکه های FTTH و FTTB است ، ارائه خدمات DOCSIS بالادست و پایین دست ، صدا ، ویدئو و سرویس داده های پرسرعت از طریق برنامه های FTTX. PL10-4A دارای عملکرد کنترل خودکار و حالت انفجار ، سازگار با یک شبکه ارتباطی RF over Glass (RFoG). تابع xPON را فعال کرده ، PL10-4A در شبکه EPON / GPON برای صرف سرویس CATV یا شبکه RFoG برای صرف سرویس انتقال EPON / GPON طراحی شده است.

مشخصات

مسیر جلو

پارامتر

واحد

مقدار

وضعیت

طول موج نوری

نانومتر

1540 15 1540

CWDM موجود است

PON طول موج عبور

نانومتر

1500 12 1280

از دست دادن بندر PON

دسی بل

1

جداسازی نوری PON

دسی بل

> 30

ولتاژ مانیتور

ولتاژ / مگاوات

1

λ = 1550nm

توان ورودی نوری

dBm

-6 ~ + 2

محدوده AGC

*محدوده فرکانس

مگاهرتز

1002/1218 54

* 42 / 54،65 / 86،85 / 105 مگاهرتز در دسترس است

صافی

دسی بل

0.75 پوند

*شیب

دسی بل

5 ± 1

3 ± 1 موجود است

بازده بازگشت

دسی بل

≥16

از دست دادن بازده خروجی نوری

دسی بل

> 45

* سطح خروجی

dBmV

18 ± 2

36 ± 2

1. (پین = -1dBm ، 4٪ OMI / ch ، 79ch NTSC ، Digital digital بالاتر از 550MHz
در جبران -6dB)

2. (پین = -1dBm ، 4٪ OMI / ch ، 42ch CENELEC)

dBmV

78 ± 2

96 ± 2

* C / N

دسی بل

51

* CTB

دسی بل

≤-65

* CSO

دسی بل

≤-60

ورودی نویز معادل

pA / Hz

<7

راه برگشت

پارامتر

واحد

مقدار

وضعیت

طول موج

نانومتر

1600 16 1600

CWDM موجود است

توان خروجی نوری

مگاوات

1 ~ 3

2mW (3dBm) معمولی

* سطح ورودی RF

dBmV

20 ~ 40

معمول

dBmV

80 ~ 100

صافی

dBm

0.75 پوند

از دست دادن بازگشت ورودی

دسی بل

≥16

از دست دادن بازده خروجی نوری

دسی بل

> 45

* روشن کردن لیزر نوری در سطح

dBmV

15

درخواست مشتری موجود است

dBmV

75

* سطح خاموش کردن لیزر نوری

dBmV

-4

درخواست مشتری موجود است

dBmV

56

زمان لیزر

اماس

31.3

زمان سقوط لیزر

اماس

61.6

دیگران

پارامتر

واحد

مقدار

وضعیت

ولتاژ

V / DC

12

آداپتور منبع تغذیه 100 ~ 230 ولت

مصرف برق

دبلیو

کمتر از 5.5 وات

شامل آداپتور منبع تغذیه

دمای عملیاتی

-20 ~ 55

رطوبت 5 ~ 95٪ ، غیر متراکم

اتصال نوری

/

SC / APC

درخواست مشتری موجود است

اتصال RF

/

F

ابعاد

میلی متر

41 * 173 * 103

وزن

کیلوگرم

0.4

 

طرح کلی را ترسیم می کند

sd

نه.

شرح

1

پورت تست قدرت نوری ورودی: برای آزمایش و تأیید توان نوری ورودی: 1 ولت / مگاوات

2

نشانگر قدرت نوری ورودی: وقتی توان ورودی در محدوده است ، نشانگر سبز روشن می شود

3

نشانگر روشن / خاموش روشن

4

نشانگر قدرت فرستنده بازگشت: روشن کردن کار می کند.

5

سوراخ نصب

6

پورت ورودی و خروجی نوری: کابل سیگنال نوری را با اتصال SC / APC وارد می کند

7

بندر xPON: PON 1310 / 1490nm از طریق PON ONU عبور کنید

8

پورت آزمون RF: آزمون سطح خروجی به جلو با -20dB

9

پورت ورودی / خروجی منبع تغذیه: برق DC یا از طریق پورت برق یا پورت RF تغذیه می شود

10

پورت برق: ورودی 12 ولت 15 ولت DC

11

زمین گیری

آداپتور برق خارجی

ht (2) ht (1) * سیم ، برق استاندارد اروپا ، ایالات متحده ، انگلیس و سایر کشورها موجود است منبع تغذیه سوئیچینگ و منبع تغذیه خطی در دسترس هستند

ترتیب اطلاعات

ZBR10

-XX

Fwdسطح خروجی

-XX

نوع لیزر

 و قدرت

-XX

اتصال نوری

-XX

LD دبلیوطول اوج

-XX

باند شکاف

-XX

آداپتور برق

-XX

1

فقط به جلو ، بدون AGC ، بدون مسیر بازگشت

78

78dBμV

D1

DFB 1mW

SA

SC / APC

31

1310 نانومتر

34

30/47

00

هیچ یک

1A

فقط به جلو ، AGC ، بدون مسیر بازگشت

80

80dBμV

D2

DFB 2mW

SU

SC / UPC

47

1470nm

45

42/54

01

آمریکای شمالی

2

I / O فیبر دوگانه ، بدون AGC ، حالت ترکیدن

85

85dBμV

D3

DFB 3mW

FA

FC / APC

49

1490nm

57

55/70

02

اروپا

2A

I / O ، AGC ، حالت ترکیدن فیبر دوگانه

95

95dBμV

I1

DFB 1mW جدا شده

FU

FC / UPC

51

1510 نانومتر

68

85/65

03

چین

3

I / O تک فیبر ، بدون AGC ، حالت ترکیدن

I2

DFB جدا شده 2mW

53

1530nm

81

85/105

04

اسرائيل

3A

I / O ، فیبر تک فیبر ، حالت ترکیدن

I3

DFB 3mW جدا شده

55

1550 نانومتر

88

85/108

05

ژاپن

4

یک فیبر I / O ، فیبر دوم برای پورت xPON ، NO AGC ، حالت ترکیدن

57

1570nm

06

بریتانیا

4A

ورودی / خروجی یک فیبر ، فیبر دوم برای پورت xPON ، AGC ، حالت ترکیدن

59

1590nm

61

1610 نانومتر


  • قبلی:
  • بعد:

  • پیام خود را در اینجا بنویسید و برای ما ارسال کنید